Prezent na dzień chłopaka może być naprawdę wyjątkowy. Wystarczy przemyśleć, co by ucieszyło naszego mężczyznę i trochę się postarać!

WRZESIEŃ 17, 2021 - LIFESTYLE

Najlepsze pomysły na prezent dla chłopaka

30 września obchodzimy Dzień Chłopaka. To czas, kiedy większość pań stara się wręczyć swoim panom coś naprawdę wyjątkowego. Podpowiadamy, które prezenty z pewnością będą strzałem w dziesiątkę. 

Kupowanie upominków nie jest tak proste, szczególnie, jeśli nic nie przychodzi nam do głowy, a chcemy, by osoba obdarowana była naprawdę zadowolona. Sprawdzamy więc, które prezenty są strzałem w dziesiątkę i świetnie sprawdzą się w Dniu Chłopaka. 

  1. Kosmetyki - to pewny i użyteczny prezent

Wręczenie mężczyźnie kosmetyków zawsze będzie dobrym prezentem. Należy jednak wiedzieć jakich preparatów używa. Warto więc zajrzeć do jego kosmetyczki, by sprawdzić co lubi. Fajną opcją jest zakup perfum, trzeba jednak wcześniej upewnić się, które zapachy na pewno przypadną mu do gustu. Jeśli jednak dobrze znamy swojego chłopaka - nie będzie to większym problemem. 

2. Album lub antyrama z wspólnymi zdjęciami

Albumy i antyramy z wspólnymi zdjęciami przypominającymi ważne dla was chwile. Fajnie jest dodać do fotografii opisy, sentencje czy cytaty. Mogą to być też krótkie wierszyki. Taki prezent będzie później fajną pamiątką, do której można będzie wracać, gdy tylko przyjdzie nam ochota na wspomnienia. 

3. Voucher do ulubionego sklepu

Vouchery są obecnie bardzo popularne. I słusznie, nie ma bowiem chyba „pewniejszego” prezentu niż bon upominkowy na określoną kwotę. Dzięki niemu obdarowany chłopak będzie później mógł kupić co tylko będzie chciał. Nie ma więc mowy o nietrafionym upominku! 

4. A może coś nietypowego?

Jeśli nasz chłopak jest żądny przygód i uwielbia adrenalinę, wówczas można pomyśleć nad kupieniem mu vouchera na lot balonem, skok ze spadochronem, czy lot paralotnią bądź szybowcem. Pomysłów jest sporo, wiele jest też firm, które realizują takie atrakcje bezpiecznie i w całkiem przystępnych cenach. Zanim jednak wybierzemy tego typu opcję musimy się dobrze zastanowić czy aby na pewno obdarowany się z niej ucieszy i nie ma np. lęku wysokości. Takich voucherów zazwyczaj nie da się bowiem zwrócić. 

5. Odrobina relaksu? To zawsze dobry pomysł

We współczesnych czasach żyjemy dość intensywnie, często jesteśmy zmęczeni. Dlatego z okazji Dnia Chłopaka warto podarować swojemu mężczyźnie coś, co pozwoli mu się odstresować. Może to być masaż, jakiś zabieg w salonie SPA, wizyta w saunie czy jacuzzi. Fajną opcją jest pakiet dla dwojga, wówczas jest to okazja nie tylko do relaksu, ale i możliwość spędzenia czasu razem. 

Łakocie są zawsze dobrym pomysłem na upominki dla bliskich osób. Warto je więc także podarować z okazji Dnia Chłopaka. Warto jednak, by nie była to typowa tabliczka czekolady.

6. Coś słodkiego lub smacznego

Słodkie upominki są zawsze dobre i to dosłownie! Szczególnie, jeśli nasz chłopak jest miłośnikiem słodyczy. Z tej okazji warto jednak podarować coś lepszego niż typową czekoladę. Może to być pyszny tort (np. upieczony samodzielnie), kosz z łakociami czy jakiś duży zestaw jego ulubionych słodyczy np. na każdy dzień, albo i cały miesiąc z doczepionymi karteczkami np. z życzeniem, czy  cytatem na każdy dzień. 

Bez względu na to, co podarujemy swojemu chłopakowi, warto zadbać też o całą otoczkę. Niech ten dzień będzie wyjątkowy i spędzony razem. Wspólny czas z pewnością będzie najepszym prezentem!

Zobacz także: eiz7 zasad konstruktywnej rozmowy o pieniądzach w związkud

Justyna

redaktor

Dziennikarz i copywriter z wieloletnim doświadczeniem. Miłośniczka mody i podróży. Uwielbia śledzić bieżące trendy, jednak jak sama przyznaje - nie włożyłaby wielu kreacji promujących największe domy mody:)