Każda ciąża znanej kobiety wiąże się z dużymi emocjami. Sprawdzamy więc, kto został mamą w 2021 r.!

PAŹDZIERNIK 15, 2021 - LIFESTYLE

Znane kobiety, które zostały mamami w 2021 r. Zobacz, o kim mowa!

2021 rok to prawdziwe baby boom wśród gwiazd. Mnóstwo znanych kobiet przywitało w ostatnich miesiącach potomka na świecie. Sprawdźmy więc, kto został mamą!

Takiego "wysypu" ciąż i porodów wśród gwiazd nie było dawno. W roku 2021 na świat przybyło wiele gwiazdorskich dzieci. Niektóre już miały okazję zadebiutować w mediach społecznościowych, inne są skrzętnie ukrywane przed światem show biznesu. Kto został mamą w 2021 r.?

Monika Mrozowska

19 stycznia na świat przyszedł najmłodszy synek aktorki Moniki Mrozowskiej i jej partnera Macieja Auguścika-Lipki. Mrozowska popularność zyskała przede wszystkim dzięki roli Majki w serialu "Rodzina zastępcza". Obecnie można ją oglądać w serialu kryminalnym TV4 "Sprawiedliwi-Wydział Kryminalny". Aktorka ma już dwie córki Karolinę i Jagodę, których doczekała się z byłym mężem Maciejem Szaciłło i syna Józefa, który jest owocem związku z Sebastianem Jaworskim. 

W 2021 r. mamą została aktorka Monika Morozowska. Co ciekawe, to już czwarta pociecha gwiazdy. Co wiadomo o maleństwie?

Emily Ratajkowski

W 2021 r. a dokładnie na początku marca, mamą została też Emily Ratajkowski. Amerykańska modelka i aktorka doczekała się synka z mężem (producentem i aktorem) Sebastianem Bear-McClardem. Emily zagrała w takich filmach jak: "Adnrew's Alternation”, "Zaginiona dziewczyna", "We Are Your Friends”, "Jestem taka piękna" czy "Złodziej i oszustka". Największą popularność przyniosła jej jednak rozbierana sesja do magazynu "Treats".

Anna Dereszowska

Jeszcze w tym roku bądź na początku przyszłego na świecie ma się pojawić trzecie dziecko aktorki i piosenkarki Anny Dereszowskiej. Gwiazda zasłynęła dzięki takim filmom i serialom jak: "Złotopolscy”, "Zróbmy sobie wnuka", "Na dobre i na złe”, "Prawo Agaty”, "Porady na zdrady” czy "Nigdy nie mów nigdy”. Aczkolwiek trzeba przyznać, że lista produkcji, w których wystąpiła jest znacznie dłuższa.Aktorka ma już córkę Lenę ze związku z aktorem Piotrem Grabowskim oraz syna Maksa ze związku z fotografem Danielem Daniakiem.

Aktorka Anna Dereszowska również przywitała na świecie kolejną pociechę. Które to dziecko polskiej gwiazdy?

Katarzyna Tusk

Kasia Tusk, córka Donalda Tuska i znana blogerka modowa, w 2021 r. powitała na świecie swoją drugą pociechę. Pierwsza córka Kasi i jej męża Stanisława Cudnego ma na imię Lilianna, jednak imię kolejnej pozostało tajemnicą.

Joanna Kurska 

25 marca urodziła też Joanna Kurska, żona Jacka Kurskiego, który zarządza TVP. Trzeba przyznać, że chodzić kobieta nie jest aktorką, piosenkarką czy celebrytką, to dzięki częstemu bywaniu na eventach u boku małżonka, jest znaną osobą w kraju. Dla Joanny córka Anna Klara Teodora jest pierwszym dzieckiem, dla jej małżonka – czwartym.

Agnieszka Kaczorowska

Po raz drugi mamą w 2021 r. została tancerka, choreografka, aktorka i prezenterka Agnieszka Kaczorowska. Zyskała popularność przede wszystkim dzięki roli Bożenki w słynnej telenoweli "Klan". W 2019 r. wraz z mężem tancerzem pelą doczekali się córki Emilii. W lipcu tego roku na świat przyszła ich druga córka, której dali na imię Gabriela.

Także Agnieszka Kaczorowska dołączyła do grona gwiazd, które urodziły w 2021 r. Które to dziecko tancerki i jak ma na imię?

Księżniczka Eugenia

Także w rodzinie królewskiej w 2021 r. przybyło nowych członków. Na początku roku na świat przyszło pierwsze dziecko księżniczki Eugenii (wnuczki królowej Elżbiety, córki Andrzeja, księcia Yorku) oraz jej męża Jacka Chritstophera Stampa Brooksbanka. Świeżo upieczeni rodzice nazwali synka August Philip Hawke. Warto podkreślić, że chłopiec jest na 13. miejscu w linii sukcesji brytyjskiego tronu.

Pippa Middleton

W tym roku dziecko urodziła też siostra księżnej Kate – Pippa Middleton, której pupa zasłynęła na całym świecie po ślubie królewskiej pary. Pippa urodziła córkę Grace. W 2021 r. Pippa znalazła się na liście 100 najbardziej wpływowych osób świata wg tygodnika Time.Córka jest drugim dzieckiem Middleton i jej męża Jamesa Matthewsa. Para doczekała się już syna, który przyszedł na świat w 2018 r.

Justyna

redaktor

Dziennikarz i copywriter z wieloletnim doświadczeniem. Miłośniczka mody i podróży. Uwielbia śledzić bieżące trendy, jednak jak sama przyznaje - nie włożyłaby wielu kreacji promujących największe domy mody:)