W kolekcji jesiennej Apartu znajdziemy mnóstwo modnych dodatków. Nie zabrakło też roślinnych wzorów oraz kółek.

WRZESIEŃ 8, 2021 - MODA

Biżuteria na jesień. Co znajdziemy w najnowszej kolekcji marki Aparat?

Apart - jedna z ulubionych marek biżuterii wszystkich pań. Złote czy srebrne dodatki pozwalają dodać szyku i charakteru każdej stylizacji. Sprawdzamy więc, co znajdziemy w jesiennej kolekcji tej marki. 

Najnowszą kolekcję promuje Kasia Sokołowska

Kobiety pokochały dodatki z Apartu i obecnie jest to niewątpliwie marka, która dominuje w branży biżuteryjnej. Jesienną kolekcję promuje Kasia Sokołowska. Tłem dla błyskotek i modelki w tym roku jest Pałac w Wilanowie. Jaką biżuterię znajdziemy w najnowszej ofercie Apartu?

Jesienią panie będą stawiać zarówno na motywy minimalistyczne, jak i kółka w naprawdę dużych rozmiarach. Wciąż na czasie będą dodatki z półksiężycami i literami. Te drugie pozwalają dobrać je indywidualnie np. do swojego imienia. Wówczas dodatki te nabierają szczególnego wyrazu i są szczególnie bliskie sercu ich posiadaczek. 

Motywy roślinne wciąż są hitem

Cały czas na czasie będą motywy roślinne. Od kilku sezonów hitem są ażurowe listki, tak będzie i w nadchodzącym sezonie. Za klasyk Apartu można także już uznać lubiane przez kobiety malutkie złote bądź srebrne kuleczki, które łączy subtelny łańcuszek. Taka biżuteria świetnie sprawdza się w przypadku wielu bardziej i mniej oficjalnych stylizacji. 

Apart jak zawsze stawia na komplety - wisiorek, kolczyki i bransoletki w tym samym stylu. Możemy je nosić razem i osobno - w zależności od okazji. 

Szyk i elegancja z nutką nonszalancji 

Najnowsza kolekcja Apartu jest połączeniem elegancji, szyku z odrobiną nonszalancji i nowoczesności. Każdy element biżuterii jest wysmakowany i odpowiednio przemyślany - nie ma tu mowy o przypadkowości. Dzięki temu kobiety czują się w tych dodatkach wyjątkowo i pięknie. 

Chociaż w najnowszej kampanii marki modelka prezentuje się bardzo elegancko, to oferowana biżuteria w najnowszej kolekcji z powodzeniem sprawdzi się też w codziennych stylizacjach np. do pracy czy na spotkanie ze znajomymi.

Justyna

redaktor

Dziennikarz i copywriter z wieloletnim doświadczeniem. Miłośniczka mody i podróży. Uwielbia śledzić bieżące trendy, jednak jak sama przyznaje - nie włożyłaby wielu kreacji promujących największe domy mody:)