Zagraj w nasze gry
mail
Funny face

Funny face

Chcesz zabawić się w chirurga plastycznego? Masz niepowtarzalną okazję ukształtowania twarzy jednego z najprzystojniejszych aktorów Hollywood- Orlando Blooma.


Zac Efron

Zac Efron

Wciel sie w rolę stylistki i skomponuj strój dla Zaca Efrona - amerykańskiego aktora, który uważany jest za boga seksu nastolatek.


Dress

Dress

Kolejna gra z cyklu komponowania strojów. Tym razem naszym modelem jest piękna nastolatka.


Sudoku Original

Sudoku Original

Wszystkim znana i bardzo popularna gra Sudoku. Zagraj i rusz głową - rozwiąż planszę sudoku. Ćwicz swój umysł i zostań mistrzem łamigłówek!


Cucuracha

Cucuracha

Bardzo przyjemna gra, polegająca na układaniu w odpowiedni sposób klocków. W tej grze klockami są kolorowe minki. Warto!


Pacman

Pacman

Stara poczciwa gra w pacmana. Gra należy do klasyki i cieszy się niesamowitą popularnością i grywalnością.


Oceanbubble

Oceanbubble

Oceanbuuble - oceaniczne bąbelki to miła dla oka gra, zasadami zbliżona do klasycznego tetrisa. Zamiast klocków układamy bąbęlki.


Bongoballs

Bongoballs

Bardzo fajna i wciągająca gra. Wcielamy się w małpę, która ma za zadanie pozbycie się węża zbudowanego z kolorowych kulek. Satysfakcja gwarantowana!


Snake

Snake

Wąż to jedna z najczęściej odwiedzanych pozycji na każdej stronie z grami. Ta wersja różni się od pozostałych innym sposobem sterowania wężem.


Discbattle

Discbattle

Discbattle to komputerowa wersja cyberguya, w którego często gra się podczas wakacji. Ostrzegamy - gra na prawdę wciąga!


Monkey jump

Monkey jump

W grze wcielamy się w skaczącą małpkę. Regulujemy wysokość i moc skoku.


Mahjonggwm

Mahjonggwm

Znana z systemów linuks chińska układanka.


Supermodel.pl - portal o modzie modelingu i modelkach. Najnowsze informacje ze świata mody, ciekawe artykuły. Moda w pigułce, porady modelingowe, moda, modeling, modelki, moda, modeling, modelki
Mapa strony  |   FAQ  |   Reklama  |   Polityka prywatności  |   Regulamin  |   Kontakt      
Copyrights © Supermodel.pl 2009