Moda i uroda
pioro

Zmysłowe usta

 

Marzysz o ustach a la Angelina Joli? Oczami wyobraźni widzisz siebie z pięknymi, wydatnymi wargami, przykuwającymi wzrok mężczyzn i powodującymi zazdrość wśród innych kobiet?

usta, wargi, błyszczyk, pomadka, całuśne, pocałunkiNiestety dla większości z nas pełne usta pozostają w sferze marzeń. Jednak nawet niezbyt wydatne, mogą być seksowne i zmysłowe, wystarczy odpowiednio o nie zadbać. Skóra na ustach jest wyjątkowo delikatna, dlatego ważne by chronić ją przed tym, co szykują nam różne pory roku. W zimie używaj pomadek chroniących ją przed niskimi temperaturami, w lecie używaj tych z filtrem UV. Oprócz tego zafunduj od czasu do czasu ustom piling, pamiętaj jednak że musi on być bardzo delikatny!!! Nie obgryzaj skórek, jeśli Ci się łuszczą zastosuj piling. Pod żadnym pozorem nie używaj zębów do ich usunięcia!!!

Bardzo smacznym i przyjemnym sposobem jest położenie na usta miodu, który ma odżywcze działanie. Zapewne nie pozostanie na Twoich ustach długo, ale zawsze możesz nałożyć go po raz kolejny.

Jakiś czas temu na rynku pojawiły się pomadki powiększające usta. Po ich nałożeniu poczujesz szczypanie, dlatego stosuj je bardzo ostrożnie! Staraj się nie wyjść poza kontur ust, nie chcesz chyba wyglądać jakbyś całowała się na wietrze ;)? Dlatego aby uniknąć czerwonego podrażnienia na około ust, nie przekraczaj go, gdy nakładasz specyfik. Pomadki powiększające dają oczywiście tylko doraźny efekt. Przyjemniejszy sposób to po prostu błyszczyki w jasnych kolorach lub bezbarwne, które optycznie powiększą usta. 

Oczywiście pozostaje jeszcze skalpel lub strzykawka, ale tego sposobu nie polecam. Najważniejsze żeby akceptować siebie, piękniejsze są naturalne usta, które lubisz, niż wymarzone ale wiecznie poprawiane!

 

powrót powrótQJoannaQ QJoannaQ

tak jak pisze dobry jest po prostu błyszczyk :)

2009-04-15 19:48:22


 
Supermodel.pl - portal o modzie modelingu i modelkach. Najnowsze informacje ze świata mody, ciekawe artykuły. Moda w pigułce, porady modelingowe, moda, modeling, modelki, moda, modeling, modelki
Mapa strony  |   FAQ  |   Reklama  |   Polityka prywatności  |   Regulamin  |   Kontakt      
Copyrights © Supermodel.pl 2009