Rozmaitości
pioro

Stop podróbkom na allegro!

Stop podróbkom z allegro l'orealPewnie nie jedna z osób, które zaopatrują się w kosmetyki czy ubrania na allegro natrafiła na podróbki. Oferty w aukcjach kuszą niskimi cenami i mydlą oczy obietnicami o oryginalności. A my łatwo dajemy się wodzić za nos, w końcu to fajna świadomość, że oszczędza się wydając ;). Niestety często następstwem tego jest rozczarowanie produktem, który albo nawet nie stał obok oryginału, albo ma zupełnie inny kolor, niż się spodziewaliśmy. Kilka takich "wpadek" potrafi skutecznie zniechęcić do zakupów przez internet. Okazuje się, że nie tylko klienci złoszczą się na nierzetelnych, czy po prostu wciskających kit, sprzedawców. Również duże koncerny nie są zadowolone z takiego obrotu rzeczy, nie tylko z powodu podkradania im potencjalnych klientów, również dlatego, iż każda podróbka, produkt słabej jakości sprzedawany pod daną marką, to świetna anty-reklama!

W zeszłym tygodniu L'Oreal pozwał eBay do sądu, oskarżając portal o sprzedaż nieoryginalnych produktów pod marką L'Oreal. Podobny proces wygrała grupa kapitałowa LVMH, skupiająca w sobie całą gamę luksusowych marek, oskarżając jeden z francuskich portali aukcyjnych. 

 

źródło: www.style.com

powrót powrót 
Supermodel.pl - portal o modzie modelingu i modelkach. Najnowsze informacje ze świata mody, ciekawe artykuły. Moda w pigułce, porady modelingowe, moda, modeling, modelki, moda, modeling, modelki
Mapa strony  |   FAQ  |   Reklama  |   Polityka prywatności  |   Regulamin  |   Kontakt      
Copyrights © Supermodel.pl 2009