Modeling
pioro

Modeling. Modeling?

 

modelingKtóra z dziewczyn nie interesowała się nigdy, chociażby przez chwilę modelingiem? Modeling wabi dziewczyny, kobiety, a nawet mężczyzn (nawet jeśli się do tego nie przyznają ;)), światłami reflektorów, światem wydawać by się mogło odległym, a błyszczącym, kolorowym i intrygującym. Jest to świat, na który napotykamy się w trakcie naszego codziennego życia, ale od którego oddziela nas szklana szyba. Możemy przez nią podglądać, podpatrywać i robimy to bardzo chętnie. Otwieramy magazyny dla kobiet, przeglądamy zdjęcia pięknych i sławnych, czytamy o nich na plotkarskich portalach, widzimy w telewizji. Kto z nas nie marzył przez chwilę by stać się częścią tego świata? 

Część osób pozostawia ten świat samemu sobie, ogranicza się jedynie do biernej obserwacji. Ale części dziewczyn i facetów to nie wystarcza. Oni chcieliby, by ten niedostępny świat stał się ... ich własnym.

Właśnie dla tych z Was, które marzą o świecie modelingu powstaje seria artykułów o świecie mody. Postaramy się przybliżyć Wam mechanizmy, które sterują modelingiem. Postaramy się nie tylko pokazać Wam jak funkcjonuje modeling, lecz jak funkcjonować w modelingu. 

 

powrót powrót 
Supermodel.pl - portal o modzie modelingu i modelkach. Najnowsze informacje ze świata mody, ciekawe artykuły. Moda w pigułce, porady modelingowe, moda, modeling, modelki, moda, modeling, modelki
Mapa strony  |   FAQ  |   Reklama  |   Polityka prywatności  |   Regulamin  |   Kontakt      
Copyrights © Supermodel.pl 2009