Moda i uroda
pioro

Jak dobrze wyglądać w rurkach?

 

Skinny jeansRurki dowiodły swojej niezniszczalności powracając - w najróżniejszych wydaniach - na wybiegi i półki sklepowe. Czy w postaci legginsów, czy tzw. skinny jeans mogą być obusieczną bronią. Szczupłe i wysokie dziewczyny będą w nich wyglądać doskonale, te z was o kobiecych kształtach także, ale już z pewnymi wyjątkami, natomiast z daleka od rurek powinny się trzymać osoby z dużą nadwagą. 

Bez względu na to, do której z powyższych grup należysz, warto postarać się o to, by nasz "rurkowy" look był jak najlepszy. Kluczem do sukcesu jest tu zgrabna pupa. Zgrabna, nie oznacza wcale chuda! 

Pierwszym krokiem są ćwiczenia - jeśli możesz do szkoły lub pracy jeździć rowerem, zrezygnuj z podróżowania autobusem czy samochodem. Jeśli jesteś zabieganą osobą i nie możesz sobie pozwolić na wolniejsze przemieszczanie się - poświęć 10 minut każdego dnia, na ćwiczenia w domu. Zacznij od przysiadów - wykonuj je powoli, patrząc przed siebie, z rękami wyciągniętymi do przodu. Zrób trzy serie po dziesięć powtórzeń. Odpocznij chwilę, rozłóż na podłodze koc lub matę do ćwiczeń. Uklęknij i oprzyj się na rękach (pozycja jak do kociego grzbietu, ale z prostymi plecami), wykonaj wymach lewą nogą, prostując ją w kierunku sufitu - niech Twój ruch będzie powolny i dokładny, tak byś poczuła napinające się mięśnie pośladków. Wykonaj dziesięć do piętnastu powtórzeń, a następnie zmień nogę. Podobnie jak z przysiadami, powtórz ćwiczenie trzykrotnie.

Ćwiczenia te z pewnością pomogą wymodelować Twoją pupę - jeśli będziesz je wykonywała codziennie. Jeśli jednak chcesz zmniejszyć objętość pupy i ud - musisz wykonywać tzw. ćwiczenia aerobowe - może to być rower, szybki marsz albo pływanie kraulem (wersja dla bardziej zaawansowanych to trzymanie deski w dłoniach i wykonywanie całej pracy nogami).

Jeśli w ten sposób zadbasz o swoją pupę - możesz zaopatrzyć się w spodnie rurki, czy legginsy z "mokrym" efektem. Pamiętaj jednak, że tylko wyjątkowo szczupłe i wysokie dziewczyny mogą pozwolić sobie na noszenie ich do klapek, czy sandałków na płaskiej podeszwie. Jeśli Twoje kształty są nieco bardziej kobiece - nie zapomnij o obowiązkowych szpilkach - nawet przy pupie o trochę większej objętości, będziesz wyglądać seksownie i apetycznie! Jeśli jesteś w trakcie pracy nad pośladkami - możesz zawsze założyć na górę tunikę (mniej więcej do połowy pupy), która ukryje newralgiczne miejsce, a Twoje nogi - dzięki wysokim obcasom będą wyglądać na dłuższe.

Wyjątkowo ważny w przypadku rurek jest także sposób poruszania się - pamiętaj, by w żadnym wypadku nie stawiać stóp palcami do wewnątrz oraz by nie kierować kolan do środka, przy stawianiu kroków! Opięte spodnie uwydatnią te przypadłości, a jeśli dodatkowo założymy obuwie na płaskiej podeszwie, będziemy wyglądać jak kaczuchy!

 

 

www.leshallesjeans.com

powrót powrót 
Supermodel.pl - portal o modzie modelingu i modelkach. Najnowsze informacje ze świata mody, ciekawe artykuły. Moda w pigułce, porady modelingowe, moda, modeling, modelki, moda, modeling, modelki
Mapa strony  |   FAQ  |   Reklama  |   Polityka prywatności  |   Regulamin  |   Kontakt      
Copyrights © Supermodel.pl 2009