Fokus na styl...
pioro

Fokus na styl.. Robert Pattinson

Robert PattinsonRobert PattinsonRobert PattinsonRobert Pattinson

Robert Pattinson. Czy komukolwiek trzeba go przedstawiać? 24-letni brytyjski aktor najbardziej znany z roli Edwarda w filmowej sadze 'Zmierzch'. Utalentowany muzyk. Wcześniej model. Jednak jego zdolności aktorskie i wokalne czy uroda, nie powodują równie wielu komentarzy, co jego  ubrania i włosy pozostające w wiecznym nieładzie. Przedstawiciel coraz bardziej popularnego w Hollywood stylu antyhollywoodzkiego, bardzo naturalny i spontaniczny w swoich modowych wyborach.

Robert PattinsonRobert PattinsonAktor na co dzień stawia przede wszystkim na wygodę i wygląda trochę tak, jakby właśnie wstał z łóżka. Lubi T-shirty i proste koszule, które nosi zawsze rozpięte. Do tego na ogół ciemne dżinsy i sportowe buty, takie jak ulubione wysokie Nike. Często można go zobaczyć w czarnych skórzanych kurtkach i dużych czapkach. Unika dodatków, poza kultowymi okularami przeciwsłonecznymi Ray Ban model Wayfarer.

Robert PattinsonRobert PattinsonNajważniejszy jest luz i poczucie wolności. Te same tendencje możemy zaobserwować w kwestii jego fryzury. Nieumyte włosy sterczące w różnych kierunkach i układające się w daną stronę zgodnie z ruchem jego dłoni, stanowią jego znak rozpoznawczy. Nierzadko też pozwala sobie na kilkudniowy zarost i nie unika zakładania tych samych ubrań przez kilka kolejnych dni. A przy tym dostaje od czasopisma Glamour UK tytuł najlepiej ubranego mężczyzny, w drodze głosowania przez 25 tysięcy czytelników. Jak to możliwe?

Być może odpowiedź kryje się w fakcie, że temu bardzo dziś znanemu chłopakowi udaje się zachować dużą dawkę poczucia humoru i dystansu wobec samego siebie, w dyktującym przecież twarde warunki świecie szołbiznesu.

Robert PattinsonRobert PattinsonNa oficjalnych galach, premierach filmów i uroczystych imprezach pojawia się w najlepiej skrojonych i najdroższych garniturach, pozostawiając jednak przestrzeń na wyrażenie swojej osobowości, chociażby poprzez wybór dyskusyjnego koloru stroju. Tak było na premierze filmu 'Zaćmienie' w Los Angeles. Podczas gdy koledzy z planu ubrani byli w klasyczne czarne garnitury, ten w którym pokazał się Robert, był czerwony. Ta stylizacja wywołała od razu falę sprzecznych komentarzy, finałowo jednak została przejęta pozytywnie.

Aktor wziął również udział w wielu sesjach zdjęciowych i dzięki współpracy z najlepszymi stylistami powstały ujęcia pełne elegancji. Szczęśliwie starano się nie zdusić cech osobowości Pattinsona i jego potrzeby luzu, wobec czego najczęściej możemy zobaczyć go ze zmierzwionymi włosami i w ubraniach doprawionych szczyptą chaosu.

 

Vanity Fair

 

In Style

 

 

foto: Getty Images, Rex Features, twilightthemovie.com

powrót powrót 
Supermodel.pl - portal o modzie modelingu i modelkach. Najnowsze informacje ze świata mody, ciekawe artykuły. Moda w pigułce, porady modelingowe, moda, modeling, modelki, moda, modeling, modelki
Mapa strony  |   FAQ  |   Reklama  |   Polityka prywatności  |   Regulamin  |   Kontakt      
Copyrights © Supermodel.pl 2009