Moda i uroda
pioro

Domowy salon piękności

Platimed KoralNa przestrzeni wieków pojęcie piękna niejednokrotnie zmieniało swoje znaczenie. Dawniej kojarzone było z dobrem i harmonią. Dziś –  z estetyką  ciała i idealną urodą. Nie dziwi więc fakt, że każda kobieta troszczy się o swój wygląd.Aby ciało było jędrne i zdrowe powinnyśmy niemalże codziennie odwiedzać salony kosmetyczne i masażu. Najczęściej jednak ze względu na wysokie koszty usług oraz brak czasu poszukujemy rozwiązań, które w inny sposób pozwolą nam zadbać o zdrowy wygląd naszej skóry. Z myślą o kobietach, które pragną korzystać z domowego, ale w pełni profesjonalnego salonu piękna stworzono urządzenie PLATIUMED KORAL. Zapewnia ono realizację większości programów kosmetycznych oferowanych na rynku, gwarantując przy tym trwałe efekty stosowanych zabiegów. PLATIUMED KORAL jest urządzeniem  przeznaczonym do elektrostymulacji i magnetoterapii, które wykorzystywane są w zabiegach estetycznych, m.in. gimnastyki pasywnej, wyszczuplania, zwiększania napięcia mięśni bioder oraz piersi. Jednym z najbardziej pożądanych przez kobiety zabiegiem jest elektrolifting. Bo któż nie chciałby odjąć sobie kilku lat bez kolagenu i ingerencji chirurgicznej? Elektryczne wzmocnienie twarzy może być stosowane bez żadnych obaw. Nie grozi gwałtownym wzrostem mięśni, ani ilości zmarszczek. Wręcz przeciwnie, pobudza do pracy mięśnie podatne na obrzęk. Zabieg poprawia strukturę twarzy oraz jej koloryt. W efekcie zmarszczki ulegają spłyceniu i zmniejszeniu.

Urządzenie PLATIUMED KORAL umożliwia również leczenie klasycznych niedoskonałości ciała, jak miejscowa otyłość czy cellulitis. Za pomocą odpowiedniej aparatury przesyłane są zmodyfikowane impulsy elektryczne, o zróżnicowanej częstotliwości. Nowością jest zastosowanie „fali kwadratowej” jako prądu naturalnego, podobnego do wytwarzanego przez nasz organizm. Pola elektryczne wytwarzające ten typ fal stymulują włókna mięśniowe i kolagenowe. Zabieg ma ogromny wpływ na krążenie i drenaż płynów, który odpowiedzialny jest za powstawanie „skórki pomarańczowej”.

Pamiętajmy, że ciało kobiet ulega zmianie szczególnie po porodzie – podkreśla Jolanta Matfiejczyk ze Studia Kosmetycznego Professional Cosmetics. - Nieprawidłowe wydalanie wody z organizmu utrudnia krążenie, przez co nogi stają się ociężałe i spuchnięte. Elektrostymulacja rozpoczyna się od usunięcia zbędnych płynów z organizmu, po czym następuje rozbicie tkanki tłuszczowej. Terapia zakończona zostaje drenażem limfatycznym. Kurację przetestowałam osobiście i zapewniam o jej skuteczności – dodaje kosmetolog.

Zabiegi tego typu były do niedawna przeprowadzane wyłącznie w instytutach estetyki ciała. Podobnie jak programy utwardzania oraz zwiększania napięcia mięśni piersi, pośladków, ud, brzucha a w szczególności elektro-depilacji. Elektrostymulator Koral umożliwia korzystanie z profesjonalnych programów estetycznych w domowym zaciszu, bez dodatkowych kosztów i ciągłych wizyt w salonach kosmetycznych.

Nie da się ukryć, że jest doskonałą propozycją dla leniuchów, którzy wypracują swoje mięśnie siedząc przed telewizorem, bądź relaksując się z książką – przyznaje Jolanta Matfiejczyk.

art: www.zdrowie.pl

powrót powrótChannel Channel

Bardzo fajna rzecz! Podoba mi się :)

2010-08-02 17:26:41


 
Supermodel.pl - portal o modzie modelingu i modelkach. Najnowsze informacje ze świata mody, ciekawe artykuły. Moda w pigułce, porady modelingowe, moda, modeling, modelki, moda, modeling, modelki
Mapa strony  |   FAQ  |   Reklama  |   Polityka prywatności  |   Regulamin  |   Kontakt      
Copyrights © Supermodel.pl 2009